Aktualności

Gęsina Pod Aniołami

Od wieków mądrzy ludzie mówili: „… na Świętego Marcina najlepsza gęsina…” czyli nasz polski specjał Biała Gęś Owsiana. Zapraszamy Państwa do skosztowania naszych autorskich dań z gęsiny.

Zobacz więcej »

Wina Portugalskie

Wczoraj mieliśmy okazję gościć importera win firmę “Atlantika”, który w cudowny sposób pokazał nam endymiczne szczepy pochodzące z Portugalii. Jesteśmy pewni, że lokalne smaki winnej Portugalii zaskoczyłyby, każdego z naszych szanownych Gości.

Zobacz więcej »

Czas na grzyby!

Szanowni Goście, Lato powoli dobiega końca, dlatego w Restauracji Pod Aniołami pojawiły się grzyby. Wszystkich koneserów, zapraszamy do spróbowania borowików z podkrakowskich lasów, przyrządzonych przez naszych wspaniałych kucharzy; według tradycyjnych receptur.

Zobacz więcej »

Lunch menu

Szanowni Goście, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, Nasi wspaniali kucharze stworzyli kartę menu lunchowego. W każdy dzień serwujemy inny zestaw dań, tradycyjnej kuchni polskiej. Od 12:00 do 16:00 ( od poniedziałku do niedzieli). Nasze propozycje znajda Państwo, w odnośniku: ” Lunch Menu” Zapraszamy serdecznie.

Zobacz więcej »

Zmiana godzin pracy Restauracji

Szanowni Goście, Od początku tego tygodnia zmieniamy godziny pracy restauracji. Zapraszamy  Pod Anioły od 12:00 do 23:00. Oznacza to, że już godzinę wcześniej można spróbować tradycyjnej staropolskiej kuchni.

Zobacz więcej »

Krakowskie menu stołeczne

Szanowni Goście,  W związku z mianowaniem  Krakowa Europejską Stolicą Kultury 2019 roku, Restauracja Pod Aniołami przez cały rok serwuje Krakowskie Menu Stołeczne, czyli dania z czsów królewskiego Krakowa.

Zobacz więcej »

Riesling Weeks w Restauracji Pod Aniołami

Mili Państwo, W tym tygodniu  w naszej Restauracji zaczynamy Riesling Weeks.Festiwal organizowany jest przez Niemiecki Instytut Wina,i ma na celu przybliżyć wszystkim Gościom ten szczepi pokazać go w wielu odsłonach. Specjalnej selekcji Rieslingów można spróbować Pod Aniołami do 26 maja.Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej »

Życzenia świąteczne

Życzymy, by Państwa marzenia się spełniały, a świąteczne koszyczki były pełne delicji. Gdyby jednak Państwo – smakosze chcieli poszerzyć kulinarne doznania w atmosferze niezwykłych miejsc to zapraszamy do restauracji ”Pod Aniołami”.

Zobacz więcej »

Tradycyjne polskie desery wielkanocne

W Wielkim tygodniu polecamy nasze świąteczne specjały: babkę wielkanocną, mazurki, paschę wielkanocną...

Zobacz więcej »

Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę

Zapraszamy na tradycyjne spotkanie świąteczne Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego z Mieszkańcami, oraz poświęcenie wielkanocnych potraw przez Jego Ekscelencję Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Metropolitę Krakowskiego, przy współudziale Księdza Infułata dr.Dariusza Rasia. Rynek Główny przy Bazylice Mariackiej o godzinie 13:00 Wielkanocny stół zostanie przygotowany przez naszą Restaurację Pod Aniołami.

Zobacz więcej »

Kiermasz Wielkanocny 2019

Aby Święta Wielkanocne były radosne i smakowite jak co roku przygotowujemy dla Państwa świąteczne specjały według polskiej tradycji.

Zobacz więcej »

Strona wykorzystuje pliki cookies:
Pomagają nam one w lepszym dostosowaniu naszej witryny do Twoich potrzeb i preferencji. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.