Aktualności

Czym powinna cechować się najlepsza uczta weselna?

Jedzenie jest nieodłączną częścią wesel, raczej nikt w Polsce nie wyobraża sobie przyjęcia bez posiłków, szczególnie weselnego. Jest to jedna z najważniejszych kwestii. Jednocześnie komponowanie uniwersalnego menu to jeden z trudniejszych aspektów podczas organizowania uczty weselnej. Wszyscy goście muszą mieć zapewniony posiłek. Trzeba pamiętać o tym, że wiele osób może nie spożywać mięsa czy innych […]

Zobacz więcej »

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Drodzy Goście, Jak co roku zapraszamy do składania zamówień na świąteczne potrawy, które będą mogły u Państwa zagościć podczas Wieczerzy Wigilijnych.

Zobacz więcej »

„Na Świętego Marcina najlepsza gęsina!”

Szanowni Goście, od najbliższego weekendu zapraszamy Państwa na naszą wspaniałą gęś owsianą! Od wielu lat Pod Aniołami specjalizuje się w tradycyjnym wypieku marynowanych gęsi. Podajemy je również jako danie płonące w całości

Zobacz więcej »

Subwencja PFR

Informujemy, że Restauracja Pod Aniołami  uzyskała Subwencję Finansową, w ramach Programu Tarczy Finansowej,  której udzielił Polski Fundusz Rozwoju S.A.

Zobacz więcej »

Zmiana godzin otwarcia restauracji

Drodzy Goście, zgodnie z rozporządzeniem Premiera nasza restauracja pozostaje czynna do 21:00 aż do odwołania. Zachęcamy do dokonywania wcześniejszych rezerwacji.

Zobacz więcej »

Nowe dni pracy restauracji

Szanowni Goście, od nowego tygodnia nasza restauracja pozostanie zamknięta w poniedziałki. Możemy Państwa gościć od wtorku do niedzieli pomiędzy 13:00 a 22:00. Serdecznie zapraszamy na tradycyjną polską kuchnię!

Zobacz więcej »

Mazurek śliwkowy

Szanowni Goście, serdecznie zapraszamy na wspaniałego Mazurka z polskich, górskich śliw. Idealnego w połączeniu z grzanym winem, podczas jesiennych wieczorów.

Zobacz więcej »

Rabat 20% na cały rachunek

Zobacz więcej »

Riesling Weeks!

Po raz kolejny pragniemy zaprosić Państwa na Riesling Weeks! Od 18.07.2020 do 8.08.2020, wina tego szczepu dostępne będą w Restauracji Pod Aniołami. Festiwal organizowany jest, jak co roku, dzięki Niemieckiemu Instytutowi Wina, przy współudziale wielu restauracji, winebarów oraz sklepów specjalistycznych. My również przyłaczyliśmy się do tej, ogólnopolskiej inicjatywy aby móc przybliżyć Państwu wspaniały smak niemieckiego […]

Zobacz więcej »

Praca Restauracji

Szanowni Państwo, w przyszłym tygodniu nasza restauracja będzie dla Państwa otwarta: w czwartek (04.06) i piątek (05.06): 17:00-22:00 w sobotę (06.06) i niedzielę (07.06): 14:00-22:00 W sprawach rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny: +48 691 440 403 Będzie nam miło Państwa zobaczyć.

Zobacz więcej »

PONOWNE OTWARCIE

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że w pitek 22 maja o godzinie 14:00 ponownie otwieramy naszą restaurację! Przygotowaliśmy dla Państwa nowe, odświeżone menu a wnętrze urządziliśmy, w taki sposób aby wszyscy z Państwa mogli czuć się komfortowo i bezpiecznie. Serdecznie zapraszamy na kulinarną podróż po staropolskich smakach!

Zobacz więcej »

Życzenia Świąteczne

Szanowni Państwo, Pomimo tej niecodziennej sytuacji, z którą przyszło nam się zmierzyć, pełni wiary i optymizmu życzymy Państwu spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy oraz stołów pełnych tradycyjnych przysmaków. Wesołego Alleluja!

Zobacz więcej »

Godziny otwarcia restauracji

Szanowni Goście, jesteśmy już dla Was otwarci. Od poniedziałku do piątku zapraszamy od 17:00 do 22:00, natomiast w sobotę i niedzielę czekamy na Państwa od 14:00.

Zobacz więcej »

Walentynki Pod Aniołami

Nasze gotyckie piwnice, patio i Komnata Burgrabiego, które w swej historii nie jedno już widziały (…) zapraszają na święto miłości pod patronatem Świętego Walentego. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Naszych wspaniałych Gości degustacyjne menu walentynkowe, pełne afrodyzjaków. Serdecznie zapraszamy do przeżycia tego magicznego dnia w towarzystwie Aniołów.

Zobacz więcej »

Kolacja Sylwestrowa

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa, na specjalną kolację Sylwestrową, którą organizujemy również w tym roku . Kolacja zaczyna się o 19:00 i trwa do 23:30. Składać się będzie z 6-daniowego menu. Po kolacji będą mieli Państwo szansę przywitać Nowy 2020 Rok na płycie Rynku Głównego, z butelką Champagne . Cena od osoby to 460,00. Dodatkowo oferujemy […]

Zobacz więcej »

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Szanowni Państwo, jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa specjały świąteczne, które będą mogły gościć u Państwa na Wigilijnym stole. Nasze specjalnie wyselekcjonowane dania znajdą Państwo poniżej:

Zobacz więcej »

Szkolenie z Winnicą Menade

Mieliśmy okazję gościć przedstawiciela hiszpańskiej winnicy Menade, który zaprezentował nam swoje w pełni organiczne wina. Niektóre, z nich mogą znaleźć Państwo w skomponowanej przez nas karcie win. Zapraszamy na degustację. Wina zachwycają swoimi aromatami.

Zobacz więcej »

Gęsina Pod Aniołami

Od wieków mądrzy ludzie mówili: „… na Świętego Marcina najlepsza gęsina…” czyli nasz polski specjał Biała Gęś Owsiana. Zapraszamy Państwa do skosztowania naszych autorskich dań z gęsiny.

Zobacz więcej »

Wina Portugalskie

Wczoraj mieliśmy okazję gościć importera win firmę “Atlantika”, który w cudowny sposób pokazał nam endymiczne szczepy pochodzące z Portugalii. Jesteśmy pewni, że lokalne smaki winnej Portugalii zaskoczyłyby, każdego z naszych szanownych Gości.

Zobacz więcej »

Czas na grzyby!

Szanowni Goście, Lato powoli dobiega końca, dlatego w Restauracji Pod Aniołami pojawiły się grzyby. Wszystkich koneserów, zapraszamy do spróbowania borowików z podkrakowskich lasów, przyrządzonych przez naszych wspaniałych kucharzy; według tradycyjnych receptur.

Zobacz więcej »

Lunch menu

Szanowni Goście, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, Nasi wspaniali kucharze stworzyli kartę menu lunchowego. W każdy dzień serwujemy inny zestaw dań, tradycyjnej kuchni polskiej. Od 12:00 do 16:00 ( od poniedziałku do niedzieli). Nasze propozycje znajda Państwo, w odnośniku: ” Lunch Menu” Zapraszamy serdecznie.

Zobacz więcej »

Zmiana godzin pracy Restauracji

Szanowni Goście, Od początku tego tygodnia zmieniamy godziny pracy restauracji. Zapraszamy  Pod Anioły od 12:00 do 23:00. Oznacza to, że już godzinę wcześniej można spróbować tradycyjnej staropolskiej kuchni.

Zobacz więcej »

Krakowskie menu stołeczne

Szanowni Goście,  W związku z mianowaniem  Krakowa Europejską Stolicą Kultury 2019 roku, Restauracja Pod Aniołami przez cały rok serwuje Krakowskie Menu Stołeczne, czyli dania z czsów królewskiego Krakowa.

Zobacz więcej »

Riesling Weeks w Restauracji Pod Aniołami

Mili Państwo, W tym tygodniu  w naszej Restauracji zaczynamy Riesling Weeks.Festiwal organizowany jest przez Niemiecki Instytut Wina,i ma na celu przybliżyć wszystkim Gościom ten szczepi pokazać go w wielu odsłonach. Specjalnej selekcji Rieslingów można spróbować Pod Aniołami do 26 maja.Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej »

Życzenia świąteczne

Życzymy, by Państwa marzenia się spełniały, a świąteczne koszyczki były pełne delicji. Gdyby jednak Państwo – smakosze chcieli poszerzyć kulinarne doznania w atmosferze niezwykłych miejsc to zapraszamy do restauracji ”Pod Aniołami”.

Zobacz więcej »

Tradycyjne polskie desery wielkanocne

W Wielkim tygodniu polecamy nasze świąteczne specjały: babkę wielkanocną, mazurki, paschę wielkanocną...

Zobacz więcej »

Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę

Zapraszamy na tradycyjne spotkanie świąteczne Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego z Mieszkańcami, oraz poświęcenie wielkanocnych potraw przez Jego Ekscelencję Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Metropolitę Krakowskiego, przy współudziale Księdza Infułata dr.Dariusza Rasia. Rynek Główny przy Bazylice Mariackiej o godzinie 13:00 Wielkanocny stół zostanie przygotowany przez naszą Restaurację Pod Aniołami.

Zobacz więcej »

Kiermasz Wielkanocny 2019

Aby Święta Wielkanocne były radosne i smakowite jak co roku przygotowujemy dla Państwa świąteczne specjały według polskiej tradycji.

Zobacz więcej »

Strona wykorzystuje pliki cookies:
Pomagają nam one w lepszym dostosowaniu naszej witryny do Twoich potrzeb i preferencji. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.